MÖBLER / Bord / Matbord 10583373
nr 1058 3373
Matbord
bemålat, längd: 170d. 93, höjd: 72 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 september 2016
kl 19:35:13
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)